Wycieczki rowerowe

Miłośników dwóch kółek zapraszamy do skorzystania z rowerowej wyprawy z BIKEową Mierzeją 🚲
 
Oferta skierowana dla grup do 8 osób, które korzystając z urlopu, chcą zobaczyć jak najwięcej z pozycji siodełka rowerowego. Po wcześniejszym umówieniu terminu oferujemy transport kolarzy z rowerem (własnym lub wypożyczonym u nas) ze Stegny w kierunku Piasków lub Gdańska.
 
Oba kierunki są godne polecenia.
 
Z Gdańskiej starówki do Stegny są 33 km po płaskiej, utwardzonej drodze. Cała trasa prowadzi bezpiecznymi ścieżkami dla rowerów, w większości oddzielonymi od dróg dla samochodów pasem zieleni. Niewątpliwą atrakcją będzie przepłynięcie promem ze Świbna do Mikoszewa (koszt rower + rowerzysta 5 pln) oraz przejazd przez most zwodzony w Sobieszewie. Jeżeli jesteś w stanie przejechać na rowerze 35 km, będzie to na pewno wyprawa, która na długo zapadnie Ci w pamięć.
Na wycieczkę rowerową trzeba będzie zarezerwować około 3 godzin + 1 godzina dojazd do Gdańska busem.
Trasa Piaski granica – Stegna to 43 kilometrowy odcinek R-10. Droga prowadzi głównie utwardzoną ścieżką w lesie, a na odcinku Krynica Morska -Przebrno wzdłuż morza z widokami zapierającymi dech w piersiach. Na trasie spotka Was kilka podjazdów, które nie powinny stanowić większego problemu dla średniozaawansowanych kolarzy. Jedną z atrakcji podczas wycieczki jest również przejazd przez przekop Mierzei Wiślanej.
Czas na wycieczkę: około 3 godziny + 1 godzina dojazd busem.
 

Zapraszamy do rezerwacji tel. 730307907

 
Call Now Button